Už se také těšíte na zamrzlou štěrkovnu? Zima klepe na dveře, a to znamená jediné – brzy vyrazíme na brusle!

Nejenom děti, ale věřte, že i spousta dospělých se těší na to, až nastane zima a buď zamrzne naše štěrkovna […]

Nejenom děti, ale věřte, že i spousta dospělých se těší na to, až nastane zima a buď zamrzne naše štěrkovna – Hlučínské jezero, nebo vezmou své brusle a navštíví nejbližší zimní stadion, kde si zase po roce pořádně zabruslí. Ale co dělat, když brusle nemáte a čeká vás jejich koupě? Jak je vybrat? Není to tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Hokejové brusle pro pořádné chlapy

Když se řekne hokej, srdce snad každého Čecha alespoň trochu zaplane. Tento sport je u nás tak oblíben, že je považován za sport národní. Kdo ho alespoň jednou zkusil hrát, jistě mi dá za pravdu, že je docela fyzicky náročný.  Zejména bruslení není vůbec snadnou záležitostí. K pohybu po ledové ploše je dobré využít hokejové brusle, které jsou tedy navrženy a tvarovány tak, aby odolaly vysoké zátěži a fyzickému tlaku. Od těch krasobruslařských se liší hlavně tvarem nože, který je zakulacen vepředu i vzadu. Také jsou o něco lehčí.

Krasobrusle pro každou ženskou nožku

Pod tímto názvem se skrývají klasické dámské zimní brusle. To ale neznamená, že s nimi musíte předvádět piruety a skákat trojité axely. Klidně se v nich můžete na ledě prohánět pánským stylem a ničemu to vadit nebude. Pokud jste zimomřivá, není problém si koupit tyto krasobrusle s kožíškem. Jejich vzhled se od svého vzniku prakticky nezměnil, jelikož klasické zavazování na tkaničky je vysoce estetické, což nesmí u dámských bruslí chybět. I na ledě přeci chcete být za dámu.

Jaké si vyberete brusle?

Před jejich koupí byste si ale samozřejmě měli nastudovat web o tom, jak koupit zimní brusle. Nechte si poradit od odborníků z Hokejman.cz, kteří se postarají, abyste při svém nákupu nenarazili na problém. Zároveň zde můžete načíst spoustu uživatelských recenzí reálných zákazníků. Ty vám určitě budou nápomocny před tím, než si ty svoje „vyvolené“ doopravdy koupíte.

Nepodceňujte výběr zimních bruslí a užijte si lední radovánky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient