Obecní rozhlas je ideální řešení pro menší obce a města

Jsou to právě dva roky, co se v Hlučíně objevily na některých sloupech veřejného osvětlení a elektrického vedení tlampače varovného […]

Jsou to právě dva roky, co se v Hlučíně objevily na některých sloupech veřejného osvětlení a elektrického vedení tlampače varovného systému. Vedle toho ho lze používat také jako dočasný mobilní rozhlas.

Obecní rozhlas, ze kterého jsou obyvatelům oznamovány důležité informace, zná každý z nás. A i když si tlampače na sloupech, případně na průčelích budov, pamatují z mládí i ti dříve narození, jsou stále v kurzu. Přestože se dnes naskýtá i možnost bezdrátové instalace, klasický drátový rozhlas má dodnes mnohé výhody. Velká část českých měst a obcí proto volí právě toto řešení.

Proč zvolit drátový rozhlas?

Drátový rozhlas pro města a obce dnes nabízí naprosto komfortní ovládání. Jedná se moderní řešení, které dokáže zajistit nejen ozvučení samosprávných celků. Hojně ho využívají i administrativní budovy, průmyslové podniky, školy, sportovní areály, nemocnice i obchodní a zábavní centra.

Ti, co hledají profesionální řešení se zajištěným servisem, mohou využít služeb specializovaných společnosti, jako je např. firmy Elmik. Její hlavní specializací jsou nejen servis a opravy městských a obecních rozhlasů, ale také výroba a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Firma od svého založení v roce 1994 získala nejen bohaté zkušenosti, ale také celou řadu spokojených zákazníků. Pro každého klienta je na míru jeho potřebám zpracováno optimální a cenově nejvýhodnější řešení. Navíc mu je k dispozici odborné poradenství. Nabídka http://www.elmik.cz/ zahrnuje komplexní služby nejen při realizaci bezdrátových i drátových rozhlasů pro města a obce. Elmik zajišťuje i komplexní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen, kamerových systémů i ozvučení škol. A provozuje i velkoobchod a maloobchod s prvky ozvučovací techniky, jako jsou reproduktory, zesilovače nebo rozhlasové ústředny. Mezi zákazníky firmy Elmik patří města, obce, mikroregiony, sportoviště, školy, kulturní domy, autobusová i vlaková nádraží či administrativní a obchodní centra.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient