Studánka u dobroslavické hájenky se uzdravuje

Do redakční pošty nám přistál tento dopis, zvěřejňujeme ho v plvodním znění… Ahoj lidi,moc mne těší vaše návštěvy. Chodíte za […]

Do redakční pošty nám přistál tento dopis, zvěřejňujeme ho v plvodním znění…

Ahoj lidi,
moc mne těší vaše návštěvy. Chodíte za mnou z Dobroslavic, Děhylova, ale i z Hlučína a Ostravy. Přinášíte do mé galerie své výrobky a to mi dělá největší radost. Těším se z toho, že si doma sednete se svými dětmi, nebo vnuky a něco pro mne vytvoříte.

Mohou to být lodičky ze dřeva a kůry, figurky ze dřeva a lesních plodů, panenky z ponožek a bavlny, malované kameny, figurky z moduritu a hlíny. Zavzpomínejte na mládí, co všechno jste uměli dělat a naučte to své potomky. Nemusí to být „Umělecké dílo“ ale něco prostě od Vás.

Ale mám prosbu na vás všechny, kterým dělá radost vytvořit něco pěkného. Jak víte, když si někdo něco ode mne vezme, nemusí mi nic nosit zpátky, ale měl by se „vykoupit“ dobrým skutkem dle své vlastní úvahy. Když tedy vytvoříte něco, co si někdo odnese, může se každý váš výrobek změnit v dobrý skutek. Vyrobte jich tedy více a doneste je do domku proti břízkám, na začátku stezky ke mně. Odtud budou mou galerii pravidelně doplňovat.
Nenoste mi, ale prosím nic, co jste vy, nebo vaší blízcí nevytvořili. Kupované věci, reklamní věci, suvenýry, potraviny a podobně mi nedělají dobře a snažím se jich co nejrychleji zbavit.

Od vánoc cítím že se moje voda zlepšuje. Není to ještě ono, ale na jaře se to ještě zlepší. Největší radost budu mít, když moje voda bude pitná a vy všichni tu budete za mnou na ni chodit.

                                                                                 Vaše Studánka u hájovny

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient