Udrží luxusní hodinky opavský fotbal v první lize?

Jak zachránit SFC Opava v 1. lize? Přesně tuto otázku si položil opavský rodák Jiří Štencek, majitel e-shopu Helveti prodávajícím […]

Jak zachránit SFC Opava v 1. lize? Přesně tuto otázku si položil opavský rodák Jiří Štencek, majitel e-shopu Helveti prodávajícím prémiové hodinky a rozhodl se, že to nenechá jen u otázky, ale že i něco opravdu udělá. Firma působí celostátně a hlavní centrálu má v Praze, tak i proto celé to dobrodružství vystartovalo právě tam. “Všechno vlastně začalo už dávno předtím, to když se na Helveti obrátila Bohemka, že by chtěla ocenit Josefa Jindřiška slavícího kulaté 40. výročí. Zápěstí mu nakonec zdobí Casio G-Shock za 45 tisíc korun. Bohemka však nejspíš netušila, co tím rozjela,” vzpomíná Štěncek.

V týmu Helveti je mnoho fotbalových fanoušků, a proto po spolupráci s Bohemkou přišlo na přetřes, jestli by se nedaly nějak podpořit i další kluby. Volba pak padla logicky i díky majiteli eshopu právě na klub SFC Opava, který se tísní na chvostu tabulky 1. fotbalové ligy. A tak dali hlavy dohromady a řekli si: Čím jiným by Helveti mohla podpořit než právě hodinkami? Ten hráč, který se nejvíce zaslouží o udržení v 1. lize, získá hodinky Citizen v hodnotě 20 tisíc korun. Otázkou samozřejmě je, jak takového hráče vybrat. Počítat nějaké body? Sledovat, kdo podporuje týmového ducha? Helveti se nakonec rozhodla nechat vše na fanoušcích a za jejich názory jim věnovat identické hodinky.

O nejlepším hráči rozhodnou sami fanoušci, přímo na webu SFC.cz bude spuštěno hlasování. Každý, kdo se ho zúčastní, bude zařazen do slosování o stejné hodinky, jaké obdrží nejlepší hráč. Kromě toho mohou všichni fanoušci SFC využít slevový kód “sfc” na nákup v e-shopu Helveti.cz. Bližší informace najdete přímo v článku na SFC.cz.

Opravdu dokážou jedny hodinky zachránit osud SFC Opava? To se teprve uvidí. Každopádně je to hezká motivace, zajímavý nápad a snaha, která se cení. Mimochodem, pokud se SFC Opava v 1. lize neudrží, žádný hráč hodinky nedostane. Bez práce nejsou koláče!

Zdroj: Blog Helveti na https://blog.helveti.cz/blazniva-mise-v-podobe-zachrany-sfc-opava-v-1-lize/

1 názor na “Udrží luxusní hodinky opavský fotbal v první lize?”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient