Vestibul Interier: Místo renovace nábytku nyní zdarma šijí roušky pro seniory

Jindy zde voní lepidlo a zní broušení retro křesýlek a stolků. V těchto dnech tu však klapou šicí stroje a […]

Jindy zde voní lepidlo a zní broušení retro křesýlek a stolků. V těchto dnech tu však klapou šicí stroje a cvakají nůžky. V dílně ostravského Atelieru Vestibul Interier totiž šijí látkové roušky pro seniory v domově důchodců.

“Dnes vezeme prvních osmdesát roušek do DPS Kamenec,” řekla Kateřina Dvořáčková z Vestibulu. “Kdybyste chtěli přispět materiálem, tak prosíme jen čistou bavlnu, nejlépe už vyvařenou. Sháníme také konzumní líh, nebo jakýkoli alkohol nad 80 %, abychom mohli vyrobit další várku antibakteriálního gelu. Všechny ostatní suroviny máme. Primární cílová skupina jsou domovy pro seniory, ale ozývají se nám další zájemci.”

Pokud chcete pomoci i vy, alespoň na materiál, můžete. Číslo transparentního účtu je 2001786016/2010 a na účet a pohyby na něm se můžete podívat přímo zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2001786016. Hodí se ale I pomocné ruce. Je třeba stříhat, žehlit a ti šikovnější mohou i šít… Ateliér Vestibul najdete na Nádražní ulici 42 na rohu s Českobratrskou. Tel: 555 222 157.

Prvních 80 roušek putovalo na Kamenec.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient