Párty s vrahem Kajínkem v Hlučíně? Lidé jsou zděšeni a znechuceni!

Recidivista a usvědčený vrah Kajínek stále rozděluje společnost. Popularitu tomuto zločinci přidal pokus o útěk, nahá zadnice v Blesku, stejnojmenný […]

Recidivista a usvědčený vrah Kajínek stále rozděluje společnost. Popularitu tomuto zločinci přidal pokus o útěk, nahá zadnice v Blesku, stejnojmenný film, mohutná mediální kampaň a samozřejmě i kontroverzní milost prezidenta Miloše Zemana. Nyní se rozruch kolem Kajinka přenáší i do Hlučína.

V jedné z místních restaurací, v létě oblíbeném místě pro obědy rodin s dětmi, se má konat beseda s hudbou a rautem s tímto dvojnásobným vrahem a recidivistou. V situaci, kdy je ještě v čerstvě paměti tragická událost v ostravské nemocnici, tamní vrah žil nedaleko a kousek od Hlučína také skončila jeho šílená cesta, je podobné adorování usvědčeného dvojnásobného vraha mírně řečeno nepochopitelné.

Omilostněný vrah a celebrita podnikající mj. ve vymáhání dluhů se se svými obdivovateli potká za pouhých 950 korun na osobu.

“Přemýšlím o motivaci těch, kteří jej do své restaurace zvou a lákají své hosty na tuto “veselici” … slovy “co nejsrdečněji Vás zveme … ” a také přemýšlím o motivaci těch, kteří na tento “VEČER ZLOČINU” dorazí a zaplatí těch 950,- Kč na osobu … nechápu a nerozumím ani majiteli restaurace a ani těm, kteří zaplatí a přijdou, aby se mohli najíst, vyfotit se a zatančit si s dvojnásobným vrahem a recidivistou… Často zastupuji poškozené rodiny, které vrah připravil o jejich osoby blízké, a věřte mi, že nikdo z těchto rodin by na takovou “párty” s vrahem nikdy nešel,” podotýká známý ostravský advokát Petr Kausta na svém Facebooku a jeho vyjádření se rychle šíří po této sociální síti.

“V případě střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě většina společnosti pochopila tu naprosto šílenou situaci pozůstalých rodin a v rámci sbírek jim přispěli finančně, aby jim alespoň takto pomohli v jejich bolesti, zármutku a nelehké a neočekávané životní situaci, do které je vrah svým šíleným činem dostal … a nikdo se vraha nezastal. V případě Kajínka se pozůstalým rodinám této pomoci a pochopení bohužel nedostalo a naopak i po těch letech musí snášet tento společenský marasmus,” dodává právník.

AKTUALIZACE 17.2.2020: Restaurace akci s Kajínkem zrušila

1 názor na “Párty s vrahem Kajínkem v Hlučíně? Lidé jsou zděšeni a znechuceni!”

  1. NESMYSL NENÍ O ČEM PSÁT

    Myslím ze autor článku je totální zakomlexovany I…t na besedu se těším a pro mě je Kájínek nevinný věřím mu cely jeho příběh s tím jak pracuje česká jistice se není ani čemu divit . Kdyby se raději autor článku opřel do Babiše šel rozvracet republiku a nevěnoval By se těmto nepodstatným věcem kde kdo přijede by udělal lépe !!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient