Jak to je s odvozem odpadků z popelnic o letošních vánočních svátcích?

Tenhle obrázek vídáme u popelnic ve svátcích každoročně. Plné popelnice odpadků, krabic, balicího papíru. Na Facebooku pak rozzlobení lidé zveřejňují […]

Tenhle obrázek vídáme u popelnic ve svátcích každoročně. Plné popelnice odpadků, krabic, balicího papíru. Na Facebooku pak rozzlobení lidé zveřejňují podobné obrázky. Je fajn si ale uvědomit, že odpadky se tam samy od sebe neobjevily, že jsme je tam dali my – obyvatelé města a že by stačilo málo, aby se podobné obrázky nemusely po svátcích objevovat. Třeba víc třídit nebo dát některým “odpadům” šanci na druhý život a znovupoužít je.

Svoz komunálního odpadu o vánočních svátcích

Pravidelný svoz v úterý 24.12.2019  proběhl v řádném termínu, místo svozu ve středu 25.12. 2019 (Boží hod vánoční) – proběhne v náhradním termínu v sobotu 28.12.2019.

Pravidelný svoz čtvrtek 26.12.2019 stejně jako proběhl v úterý 31.12.2019 na Silvestra jsou plánovány v řádném termínu.

Svoz v středa  1.1.2019 Nový rok  – proběhne v náhradním termínu v sobotu 4.1.2019 

O kterých ulicích se mluví? O oblasti tzv. H3 – ul. U Cihelny, Ostravská, K Pile, U Stadionu, Zahradní, Na Včelínku, Školní, Hluboká, Gen. Svobody, Hrnčířská, Úzká, Na Valech, Čs. Armády, Zámecká, Bochenkova, Pode Zdí, Opavská, Tyršova, Farní, Petra Bezruče, Jaselská, Hornická, Pavla Strádala, Pekařská, Jarní.

Foto: Facebook – Erika Lišková, Sisi Foltýnová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient